Latviski По русски English
Par mums

SIA „PRIMA KOMFORTS” dibināta 2001. gadā. 2002. gadā – dalība valsts konkursā un pirmie veiksmīgie starti. Kompānijas darbības galvenā joma – dažādas sarežģītības ortopēdisko apavu izgatavošana, kā arī ortopēdiskie supinātori.

Mūsu darbinieku pieredze un profesionalitāte, kura jau sniedzas kopš 1973. gada  nodarbojoties ar invalīdu aprūpi, kuriem ir nepieciešama ortopēdiska produkcija, ļauj kompānijai veiksmīgi realizēt iecerēto, ieviest jaunas ražošanas tehnoloģijas, paaugstināt klientu apkalpošanas līmeni, sasniegt labākus rezultātus un palikt par savā jomā vadošo uzņēmumu Latvijas tirgū.

2003. gadā SIA „PRIMA KOMFORTS”   prezentēja Latvijas tirgū papildus palīglīdzekļus cilvēkiem ar balsta un kustību sistēmas traucējumiem, kā arī eleganto, nenovecojošo, vajadzīgo un, nenoliedzami, Jūsu individualitāti akcentējošo, lietu cienītājam.  Eiropas vadošo ražotāju produkcija ir ērtības un kvalitātes apliecinājums. 

Dabīgo un sintētisko materiālu plašā izvēle padara spieķus drošus un izturīgus, bet apdares materiāli (sudrabs, zelts, izsmalcinātie audumi, vērtīgo koku sugas, bambuss)  pārvērš tos par grezniem aksesuāriem.

Plašs sortiments, kuru piedāvā kompānija, neatstāj mūsu klientus un sadarbības partnerus vienaldzīgus.

Mūsu mājas lapā Jūs varat detalizēti iepazīsties ar mūsu produkciju, kā arī noformēt pasūtījumu.

Gaidām Jūs  mūsu mājas lapā: www.primakomforts.lv
E-mail: primakomforts@inbox.lv   

SIA „PRIMA KOMFORTS” administrācija.
 

 

Latvijas Reitingi